Vítá vás

Kästle Residence

Nově vybudovaná Kästle Residence se nachází v samém centru Nového Města na Moravě v srdci Vysočiny.

Díky své atraktivní poloze je ideálním místem nejen pro nadšené sportovce a rodiny s dětmi, ale pro každého, kdo hledá aktivní odpočinek. Výjimečná lokalita nabízí nespočet aktivit, které si užijete během letních i zimních dní. Přijeďte k nám prozkoumat krásy Žďárských vrchů a užít si nové nezapomenutelné zážitky.

Čti více

Provozní doba recepce 08:00 - 16:00

Check-in 14:00 - 16:00

Check-out do 10:00

Dvoulůžkový pokoj
Třílůžkový pokoj
1/2

Naše pokoje

Dvoulůžkový pokoj

Moderně zařízené dvoulůžkové pokoje o velikosti 20 - 28 m² jsou vybavené manželskou postelí nebo dvěma oddělenými postelemi, televizí, koupelnou se sprchovým koutem, toaletou a žebříkovým topením. V koupelně jsou k dispozici ručníky, mýdlo a fén. Součástí každého pokoje jsou prostorné komody a velká šatní skříň, které nabízí dostatek úložného místa pro osobní věci a oděvy. Některé pokoje disponují terasou. Wi-Fi je pro všechny hosty zdarma. Parkování v garáži je možné za poplatek 100 Kč/den. Hosté mohou také využít sdílenou kuchyňku a společenskou místnost. Provozní doba recepce je od 08:00 do 16:00. Check-in je možný od 14:00 do 16:00, check-out do 10:00.

Prozkoumat všechny pokoje

Třílůžkový pokoj

Moderně zařízené třílůžkové pokoje o velikosti 34,5 m² jsou vybavené třemi oddělenými postelemi, televizí, koupelnou se sprchovým koutem, toaletou a žebříkovým topením. V koupelně jsou k dispozici ručníky, mýdlo a fén. Součástí každého pokoje jsou prostorné komody a velká šatní skříň, které nabízí dostatek úložného místa pro osobní věci a oděvy. K dispozici je na pokojích také psací stůl a pohodlná křesla k odpočinku. Některé pokoje disponují terasou. Wi-Fi je pro všechny hosty zdarma. Parkování v garáži je možné za poplatek 100 Kč/den. Hosté mohou také využít sdílenou kuchyňku a společenskou místnost. Provozní doba recepce je od 08:00 do 16:00. Check-in je možný od 14:00 do 16:00, check-out do 10:00.

Prozkoumat všechny pokoje
Balíčky

Speciální nabídky

Služby

Opravdu o nabídku nemáte zájem? Kdykoliv se k ní můžete vrátit.
Rezervujte přímo se slevou 10 %

Zadejte slevový kupón "Kästle" v prvním kroku rezervace a získejte dodatečnou slevu 10 % z ceny ubytování.

V ceně pobytu navíc získáváte:

  • 20 % slevu na celý sortiment v podnikové prodejně SPORTEN/KÄSTLE
  • Wi-Fi zdarma